Projektowanie mebli

Jak wygląda proces projektowania?

Od podstaw przy współpracy z klientem szczegółowo określamy pomysł i proponujemy zestaw użytych materiałów do wykonania danego elementu. Nasza fachowa wiedza pozwala na specjalistyczne doradztwo w zakresie wytrzymałości i rozwiązań, które powinniśmy użyć przy danym projekcie.

Każdy mebel jest starannie zaprojektowany, według norm, które pozwalają zachować odpowiednią jakość i wytrzymałość, określaną latami. Udzielamy gwarancji na okres X lat co w pełni zabezpiecza naszych klientów przed ewentualnymi usterkami.

przejdź do kontaktu

Co możemy ci zaoferować?

W naszej ofercie znajdą Państwo kompleksowe wykonanie mebli określonych według Państwa potrzeb. Nadrzędnym celem naszej firmy jest zapewnienie Państwu produktu doskonałej jakości, który na lata zagości w Państwa pomieszczeniach. Wykonujemy i projektujemy w całości kuchnie lub łazienki a także dedykowane szafy do Waszych pomieszczeń. Na indywidualne zamówienia tworzymy również biurka, regały, komody, łóżka lub komody.

Nasi fachowcy kompleksowo dobiorą i sprowadzą sprzęt AGD dostosowany do Państwa projektu, co znacząco ogranicza Państwa czas, który musicie poświęcić podczas remontu.

zobacz galerię zdjęć